Fotobudka Vyletí ptáček

Jsou to maličkosti, které nás odlišují od konkurence. Vždy se snažíme vyjít vstříc vaším představám. Tvoříme komplexní službu s osobním přístupem a opravdu to není klišé. Fotobudku jsme samy navrhly a vytvořily. Daly jsme si opravdu záležet na vzhledu, ostatně uvidíte sami, že Vyletí ptáček je láska na první pohled.

Dvě budky jsou víc než jedna

K dispozici nemáme pouze jednu fotobudku. Dokážeme tedy odbavit více akcí současně a navíc při větších akcích můžeme umístit fotokoutky na různá místa. Věděli jste, že fotobudka může být brandovaná ve vašem stylu?

Příjemná obsluha

Na akce jezdíme, protože chceme. Nemusíte se bát otrávené a nepříjemné obsluhy. Pokud fotíme celý den, tak máme úsměv pořád na tváři. Pokud člověk najde svůj „dream job“ nehledá důvody proč něco nejde.

Memorybook se vzkazy

Z konkrétní akce vytvoříme Memorybook, což je knížka plná fotek z fotobudky. K fotkám jsou napsány jednotlivé vzkazy. Memorybook je oblíbený na svatby, ale hodí i na oslavy, večírky…

Pozornost pro partnery

Líbily se Vám fotky z fotobudky a rádi byste věnovali „fotoknihu“ se všemi fotkami vašim partnerům? Vytvoříme Vám memorybook na míru. Minimální objednávka je 10 ks. Zeptejte se i na tuto variantu.

Seznamte se s týmem Vyletí Ptáček

Katrin | Fotobudka Vyletí ptáček

Katrin

Spoustu času trávím inspirací a vymyšlením dalších nápadů a tohle vše můžu využít v našem fotokoutku, prostě dreamjob!

katrin[zavináč]vyletiptacek.net

 

Petra | Fotobudka Vyletí ptáček

Petra

Láska k přírodě mě provází na každém kroku a právě proto je naše budka dřevěná a trošku jiná něž ty ostatní. Naše jelení fotopozadí je moje srdcovka.

petra[zavináč]vyletiptacek.net

 

Matěj | Fotobudka Vyletí ptáček

Matěj

Kuba | Fotobudka Vyletí ptáček

Kuba

Zuza | Fotobudka Vyletí ptáček

Zuza

Filip | Fotobudka Vyletí ptáček

Filip

Fotokoutek
jsme připravili
například pro:

siemens
ikea
sapeli
2000px-S.Oliver_Logo_2010.svg